Jadzia i Dawid

Jesteśmy farciarzami. Kochamy naszą pracę. Mamy też szczęście do osób, z którymi współpracujemy. Przeważnie trafiają się nam pary, z którymi od razu łapiemy nić porozumienia i spokojnie moglibyśmy się zaprzyjaźnić. Tak też było z Jadzią i Dawidem. Już na spotkaniu organizacyjnym, na krakowskim Kazimierzu, rozmawiało nam się tak dobrze jakbyśmy znali się od lat.

Jadzia i Dawid zaprosili nas do towarzyszenia im w obu domach podczas przygotowań do ceremonii. U Panny Młodej i u Pana Młodego jedyne, co można było wyczuć, to radosne wyczekiwanie. Wszystko już wcześniej zostało dopięte na ostatni guzik, dlatego oboje mogli skupić się na tym, co już za chwilę się wydarzy.

Słowa przysięgi wypowiedzieli w uroczym kościele w Muchówce. Przyjęcie weselne odbyło się w pięknej restauracji w Starym Wiśniczu, nieopodal zamku. Życzliwość i otwartość, które cechują tę parę, udało się uchwycić na zdjęciach. Jadzi i Dawidowi uśmiech nie schodził z twarzy do końca wieczoru. Zresztą przekonajcie się sami. Zapraszamy do ślubnych podbocheńskich okolic w naszym obiektywie.