Opinie klientów

Jesteśmy pełni podziwu dla Waszego talentu. Super pomysłem była propozycja sesji narzeczeńskiej, gdzie się poznaliśmy i zobaczyliśmy jakimi jesteście pozytywnymi ludźmi. Dużo otuchy dodaliście swoim nastawieniem, uśmiechem i dobrym słowem na reportażu ślubnym, dzięki Wam mogliśmy zapomnieć o towarzyszącym nam stresie. Zdjęcia są rewelacyjne, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy za profesjonalnie wykonane sesje.

Asia i Tomek

 

Gorące podziękowania dla REWELACYJNEJ PANI I PANA FOTOGRAFA.
Piękne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak, klasę oraz cierpliwość i wytrwałość w tym by przy nas nie dać się zwariować 😉 Zdjęcia pięknie wykonane, świetne pomysły na scenerię. Pani Edytka i Pan Kuba są osobami bardzo ciepłymi i przesympatycznymi, uśmiech nie znika nigdy z ust, dlatego też pewnie świetnie się nam współpracowało 🙂 Dziękujemy raz jeszcze i życzymy wszystkiego najlepszego.

Angelika i Krzysztof

 

Edyta i Kuba – świetny duet!
Współpraca z Nimi to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera, świetna zabawa i co najważniejsze – niesamowity efekt końcowy. Zdjęcia zyskały ogromne uznanie i zachwyt w oczach naszej rodziny i znajomych, doskonale oddają emocje i klimat. Są MISTRZAMI CHWILI, doskonale uchwycili najpiękniejsze momenty naszego ślubu. Dziękujemy za bezcenną pamiątkę w postaci pięknych zdjęć ze ślubu, wesela i sesji narzeczeńskiej. Szczerze polecamy!!!

Jadzia i Dawid

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, bardzo miło spędzony czas na sesji narzeczeńskiej, jak i na ślubie. Miła atmosfera, dobry kontakt, zdjęcia świetne. Polecamy bardzo bardzo 🙂 🙂

Patrycja i Krzysztof

 

 

Kilkanaście miesięcy temu poszukując fotografa na Nasz ślub oraz wesele zostało Nam polecone momo-studio. Po oglądnięciu reportaży z różnych imprez zachwyciła Nas oryginalność oraz niestandardowość zdjęć przez Was wykonanych. Dlatego też zdecydowaliśmy się na momo. I jesteśmy pewni, że był to BARDZO DOBRY WYBÓR. Fotografie z sesji narzeczeńskiej (nieplanowana i w dodatku z zaskoczenia), ślubnej, weselnej oraz plenerowej wykonane są profesjonalnie i oddają wszelkie emocje, które towarzyszyły Nam i Naszym bliskim tego dnia. Zdjęcia są wyraziste oraz dynamiczne. Edytka i Kuba są PROFESJONALISTAMI w tym co robią 🙂 W sposób szybki i łatwy nawiązują kontakty, przełamując barierę na zasadzie klient-fotograf. Przy nich nie czuje się skrępowania, a wręcz przeciwnie – pełna swoboda. Uchwycili super momenty z każdej wykonanej sesji 🙂 BARDZO DZIĘKUJEMY za wspaniałe chwile i szczerze polecamy 😉

Kasia i Robert

 

Edyta z Kubą, to nie tylko profesjonaliści, to artyści! Posiadają niesamowity zmysł obserwacji i ogromną wrażliwość na to, co dzieje się dookoła. Na każdej fotografii potrafili zatrzymać i uchwycić tak ważne dla nas emocje – miłość, radość, wzruszenie. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia ślubne!

Asia i Łukasz